W najbliższą niedzielę wystartuje 23-ci sezon łowickiej halówki. Rozgrywki rozpoczną ekipy III , II i Kia Open I ligi.
Poniżej rozkład 1. kolejki:

1. kolejka II ligi ŁoLiF

• autor: ZielinskiM, 2014-11-25 16:20

W 1. kolejce II ligi ŁoLiF w siedmiu meczach padło aż 27 bramek, najwięcej w meczu Laktoza Łyszkowice - Abex-Foto Nova, gdzie ten drugi został pierwszym liderem.

W  tym roku zgodę na grę w Łowickiej Lidze Halowej otrzymali zawodnicy III ligowej, zawodowej drużyny Pelikana Łowicz. W naszej lidze możemy obserwować grę dwóch piłkarzy tej drużyny, którzy podjęli się reprezentowania swojego osiedla Korabka Łowicz, a są to: Krystian Mycka i Damian Kosiorek.

Inauguracja Łowickiej Ligi Futsalu - Inauguracja strony...

• autor: ZielinskiM, 2014-11-22 08:34

Wraz z inauguracją Łowickiej Ligi Futsalu postanowiłem wrócić do strony lowicz.futbolowo.pl

Strona na dzień dzisiejszy będzie jedynie dotyczyła II ligi ŁoLiF, ponieważ ja z moją drużyna Project GT Łowicz bierzemy w niej udział i postanowiłem poświęcić swój czas na zajmowanie się tą ligą, na tej stronie. Nie będę w żaden sposób faworyzował swojej drużyny.

~~ Wszelkie informacje, błędy i tym podobne proszę informować mi na moim profilu na facebooku, mailem - michalzielinskii@vp.pl lub osobiście.

Michał Zieliński

Terminarz 1. kolejki II ligi ŁoLiF:

2. kolejka II Ligi ŁoLiF

• autor: ZielinskiM, 2013-12-02 17:50

Po dwóch kolejkach komplet punktów w II lidze udało się zdobyć jedynie trzem drużynom (Vagat, Agros Nova i Korabka).

Warto podkreślić, że Ci trzeci - Korabka Łowicz rok temu zajęli drugie miejsce w IV lidze, które zaowocowało awans do III ligi, lecz w ostatniej chwili zwolniło się miejsce w II lidze (jedna z drużyn się wycofała) i drużyna z Korabki postanowiła zmierzyć z wyzwaniem gry w zapleczu KIA Open I ligi.

1. kolejka II Ligi ŁoLiF

• autor: ZielinskiM, 2013-11-28 19:24

Pierwszym liderem II ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu w sezonie 2013/2014 został beniaminek - Steven Łowicz ogrywając 4:1  Bo-Dach Grudze. Do przerwy strzelili przeciwnikowi trzy bramki i do końca kontrolowali mecz.

EKO-PLAST Renix Łowicz drugi raz mistrzem!

• autor: OSiR_Lowicz, 2013-11-12 00:17

W ostatniej kolejce II edycji Łowickiej Ligi Orlika wszystkie trzy spotkania były bardzo emocjonujące i wszystkie drużyny walczyły do samego końca o zajęcie jak najwyższego miejsca w tabeli.

Pierwszy najbardziej emocjonująco zapowiadający się mecz o mistrzostwo II edycji ŁLO pomiędzy: Project'em GT Łowicz a EKO-PLAST'em Renix Łowicz rozegrano o 17:00.  Wicelider zdołał jedynie do przerwy postawić się dominującej drużynie Bartłomieja Tkacza i tuż przed przerwą strzelił kontaktowego gola na wynik 2:1. W drugiej połowie mistrz pokazał wyższość na boisku strzelając aż pięć goli. Klasycznego hat-tricka w drugiej połowie zaliczył założyciel drużyny Bartłomiej Tkacz. Skuteczność, zgranie i doświadczenie większości zawodników na co dzień grających w Orle Nieborów (Polska IV liga) dała wygraną nad młodymi zawodnikami Project'u GT, która przesądziła o zajęciu pierwszego miejsca w II edycji.

Zapowiedź ostatniej kolejki i uroczystego zakończenia ŁLO.

• autor: OSiR_Lowicz, 2013-11-05 18:20

Po raz ostatni w tym roku rozegramy mecze w Łowickiej Lidze Orlika, a w niej ciekawe spotkanie. Dwie drużyny w dziewięciu kolejkach pokonały osiem razy przeciwników i w spotkaniu ze sobą zremisowały, padł wynik 1:1. Mowa oczywiście o mistrzu I edycji Łowickiej Ligi Orlika - EKO-PLAST Renix Łowicz i obecnym wiceliderze - Project GT Łowicz. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 17:00, orlik Bolimowska!

8. i 9. kolejka II edycji Łowickiej Ligi Orlika

• autor: OSiR_Lowicz, 2013-10-31 22:59

Ósma kolejka została rozegrana w piątek (25.10.2013) a w niej odbyły się tylko dwa spotkania, ponieważ drużyna Startu Złakowa Borowego z braku składu musiała oddać walkower na korzyść EKO-PLAST Renix Łowicz.

Project GT Łowicz pewnie wygrał 9:3 z SMS Dąbkowice, wicelider grał z przewagą jednego zawodnika na boisku. Drugi mecz, który odbył się tego dnia to ciekawe spotkanie Zakładu Karnego z miejscową Pizzerią Filip. Do przerwy piłkarze Zet Ki wygrywali 2:1, lecz obudzeni po przerwie piłkarze BTW zdołali odrobić straty i wygrali mecz 6:4. Najwięcej bramek, bo aż cztery zdobył Patryk Nasalski trzy razy strzelając bramki przeciwnikowi i raz zaliczył samobójcze trafienie...

KOMUNIKAT!

• autor: OSiR_Lowicz, 2013-10-27 13:13

W ramach przypomnienia - 9. kolejka Łowickiej Ligi Orlika odbędzie się w czwartek 31.10.2013 roku (piątek 01.11.2013 - święto zmarłych).

godz. 17.00: EKO-PLAST Renix Łowicz - BTW Pizzeria Filip Łowicz,
godz. 17.40: SMS Dąbkowice - Zet Ka Łowicz,
godz. 18.20: Start Złaków Borowy - Project GT Łowicz.

7. kolejka Łowickiej Ligi Orlika

• autor: OSiR_Lowicz, 2013-10-21 09:55

Za nami już siódma kolejka Łowickiej Ligi Orlika, a w niej aż trzydzieści cztery gole, pięć żółtych kartek i jedna czerwona. W spotkaniu EKO-PLAST Renix Łowicz - Zet Ka Łowicz padło aż trzynaście bramek, królem pola karnego zostali dwaj nowi zawodnicy: Krystian Siatkowski (4 gole) i Tomasz Rembowski (3 gole).

W meczu, który rozpoczął się o 17:40 padło tyle samo bramek. Gospodarze - BTW Pizzeria Filip Łowicz już w pierwszej minucie za sprawą Jakuba Siatkowskiego wyszli na prowadzenie 1:0, ale ostatecznie wicelider rozgrywek - Project GT Łowicz dziesięciokrotnie wpakował piłkę do siatki bramkarzowi BTW.

W ostatnim spotkaniu zmierzyły się drużyny walczące o trzy punkty, które dały awans na trzecią pozycję w tabeli. Z kompletu punktów cieszył się zespól ze Złakowa ogrywając 5:3 piłkarzy z Dąbkowic.