statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyrównany mecz, sprawiedliwy wynik

• autor: OSiR_Lowicz, 2013-10-07 13:27

Mecz na szczycie, bo tak powinno się nazwać spotkanie dwóch drużyn z kompletem punktów nie wyłonił samodzielnego lidera II edycji Łowickiej Ligi Orlika. Wyrównany mecz i sprawiedliwy wynik - 1:1. Dla zespołu EKO-PLAST Renix Łowicz w 7. minucie bramkę zdobył Przemysław Pomianowski, a dla Project'u GT Łowicz najbardziej "doświadczony" zawodnik Jakub Jędrachowicz.

Pierwsze zwycięstwo odnotowała ekipa BTW Pizzeria Filip Łowicz, dwa razy bramkarza z Dąbkowic udało się pokonać Patrykowi Nasalskiemu i po 30. minutach wynik na tablicy ukazywał znaczne prowadzenie BTW 4:1.

Grad goli spadł na boisko Orlik i drużynę Startu o godzinie 18:20, to właśnie o tej godzinie zaczął strzelać Zakład Karny. Po trzy bramki zdobyli dwaj gracze: Wojciech Rokicki i Patryk Kaczor, dwie Konrad Wisiński. Mecz zakończył się wygraną Zet Ki 8:3, krótkim komentarzem po meczu kierownika drużyny Mirosława Kosiorka było stwierdzenie: "Graliśmy jak zawsze, wygraliśmy jak nigdy".

5. kolejka II edycji ŁLO:

EKO-PLAST Renix Łowicz - Project GT Łowicz 1:1 (1:1); br.: Przemysław Pomianowski (7) - Jakub Jędrachowicz (12).

BTW Pizzeria Filip Łowicz - SMS Dąbkowice 4:1 (2:0); br: Patryk Nasalski (20 i 28), Jakub Siatkowski (3) i Jakub Kahan (7) - Dawid Bodek (30).

Start Złaków Borowy - Zet Ka Łowicz 3:8 (0:4); br: Michał Gorzkowski (24 i 29) i Wojciech Kośmider (25) - Wojciech Rokicki (6,15 i 22), Patryk Kaczor (10,23 i 26) i Konrad Wisiński (12 i 30).

EKO-PLAST Renix Łowicz     5     13     35 - 7
Project GT Łowicz      5     13     16 - 9
Zet Ka Łowicz     5      6     15 - 20
Start Złaków Borowy     5      6     17 - 26
BTW Pizzeria Filip Łowicz     5      3      14 - 22
SMS Dąbkowice     5      3      12 - 25